S platností od 11. 3. se ruší výuka na základních školách do odvolání.

Domácí úkoly budou  konzultovány telefonicky nebo prostřednictvím www stránek s rodiči.

Na základě telefonických konzultací proběhne  distribuce dalších úkolů v pondělí  6.dubna v dopoledních hodinách. Zároveň si vyzvednu vypracované úkoly ke kontrole.

Nezáleží na pořadí vypracování úkolů, vše jsou učební materiály určené k procvičení a prohloubení již probraného učiva.

Pokud bude mít Vaše dítě všechny úkoly vypracované, kontaktujte mne, prosím, nachystám další.

Využijte vysílání České televize, kde je každý den na ČT 2 připraven program pro děti – od 9.00 – 12.00 hodin.

Pro  žáky jsou  vhodné i internetové stránky www.skolakov.eu nebo www.onlinecviceni.cz.

Nic se neděje, pokud Vaše dítě nebude mít při návratu do školy vše hotovo. Dohlédněte na to, aby každý den alespoň chvíli psalo a četlo. Moc Vám děkuji za spolupráci a přeji hodně sil a pevné nervy:-)

V případě nejasností kontaktujte tř. učitelku Gabrielu Kratochvílovou, buď telefonicky 728 479 020 nebo e-mailem GKratochvilova@seznam.cz

Domácí úkoly budou mít žáci označeny žlutou barvou a vždy zapsány v notýsku.

Maminko ! Tatínku! Každý den ti chci 5 minut číst 🙂

V pátek domácí úkoly nezadávám, pouze na výslovné přání rodičů.