POHANKA - JÁHLY - OVESNÉ VLOČKY

POHANKA - JÁHLY - OVESNÉ VLOČKY

Do jídelníčku zařazujeme zdravé potraviny, jako pohanku, jáhly, ovesnou kaši. Pohanka je pesudoobilnina, spolu s rýží, kukuřicí náleží k ohraničenému spektru potravin, které mohou používat celiakici, tedy lidé používající bezlepkovou dietu. Má vysoký obsah v...
Přihlášení a odhlašování obědů

Přihlášení a odhlašování obědů

Dítě bude přihlášeno ke každodennímu stravování. Trvalou změnu stravovacích dnů je možné provést osobně ve ŠJ, nebo telefonicky na čísle 515 298 439 Průběžné odhlašování a přihlašování obědů si zajišťuje strávník sám (nestačí jen nahlásit paní učit...
Přihláška ke stravování

Přihláška ke stravování

Přihláška-ke-stravování-2022 Stáhnout
Informace pro strávníky

Informace pro strávníky

   Ceny obědů ve školním roce 2020/2021 Žáci 1.-4. ročník  - 25,- Kč          5.-9. ročník - 27,- Kč          starší 15 roků  - 29,- Kč cizí strávníci, důchodci - 63,- Kč Telefon: 515 298 439 ...
Řád školní jídelny

Řád školní jídelny

Před vstupem do jídelny si strávník umyje ruce, z příborníku si vezme příbor a talíř na polévku, chová se přiměřeně tiše a slušně, jak u výdejního okénka, tak i u stolu, nenechává po sobě na stole zbytky jídla nebo nádobí. Na ...