1. Od 8. 3. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků ve škole. Rozvrh viz příspěvek níže “Žákům druhého stupně umožněna…”. Je nutné, aby žáci dodržovali hygienická nařízení (viz příspěvek “Žákům druhého stupně…”) – především donést čestné prohlášení (kdo již donesl, nemusí), 2 čisté roušky, sáček či krabička na odkládání roušek, vlastní ručník,… Pokud žáci tato nařízení nebudou dodržovat, mohou být vykázáni ze školy.
  2. Těm žákům, kteří jezdili na div. představení, a těm, kteří mi zaplatili peníze za přednášku Petera Freestonea, budu vracet peníze, neboť se tyto akce neuskutečnily (divadlo – 80 Kč, Freestone – 70 Kč).
  3. Ve čtvrtek 11. 6. 2020 proběhne od 9:00 školní focení. I ti žáci, kteří nebudou školu od 8. 6. navštěvovat, za námi mohou přijít a vyfotit se. Cena fotografie: 30 Kč.
  4. Termín vybírání učebnic ještě upřesním. Prosím, abyste dohlédli na to, v jakém stavu budou žáci učebnice předávat (vygumované, zalepené,…). Běžné opotřebení je pochopitelné. Poškozené učebnice ale budou sankciovány.
  5. Potřebovala bych od Vás vědět, kam nastoupí Vaše dítě na střední školu či učiliště. Pokud už to víte, napište mi prosím název školy, obec a obor. Pokud Vaše dítě bude skládat ještě přijímací zkoušky, napíšete mi tuto informaci později.
  6. Ředitel školy vyhlašuje 29. a 30. 6. 2020 ředitelské volno.
  7. Vysvědčení bude předáno v pátek 26. 6. 2020 první vyučovací hodinu.

Děkuji.

Marie Plačková