V pátek 10.10.2014 jsme byli na školním výletě,který pro celý druhý stupeň zařídila paní učitelka Veronika Veselá.Byli jsme se podívat na výlov rybníka Rožmberk.Vyjeli jsme autobusem okolo sedmé hodiny ranní.Za volantem autobusu seděl pan Miloš Nekula,který nás vozí na většinu našich výletů.Cesta byla veselá,povídali jsme si,poslouchali muziku a hodně se nasmáli.Cestou jsme si udělali dvě kratičké přestávky,abychom se protáhli,občerstvili a popřípadě i odskočili.

K rybníku Rožmberk jsme dorazili okolo deváté hodiny ranní.Pan Nekula zaparkoval autobus na připravené parkoviště,my jsme si vzali všechny své věci,řádně jsme po sobě vše uklidili a vystoupili.

Před autobusem nás naše paní učitelka všechny řádně několikráte přepočítala a pomalu jsme se vydali směrem k rybníku,který byl jen několik desítek metrů od parkoviště.

U rybníka byl již cvrkot…rybáři…jejich pomocníci…kádě s kapry…auta,která je odvážela…spousty návštěvníků,mraky stánků s občerstvením i se suvenýry.

Vše jsme si prošli,bedlivě sledovali,fotili a o všem diskutovali.Poté jsme se mohli rozejít po svých,obejít si stánky,nakoupit dárky pro své rodiče,sourozence a přátele….a samozřejmě si nakoupit spousty dobrot a pití….

V jedenáct hodin jsme se všichni sešli u autobusu,paní učitelky nás opět bedlivě několikrát přepočítaly…a mohli jsme nastoupit a pomalu odjet směrem k domovu.

Cesta zpátky byla rovněž veselá…několik z nás ji i prospalo.

Výlet jsme si opravdu užili a jsme moc rádi,že jsme mohli jet.

 

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERAOLYMPUS DIGITAL CAMERA