Předvánoční Brno a výstava o Titanicu

Ve čtvrtek 13. prosince jsme navštívili předvánoční Brno. Nejprve jsme si prošli výstavu o Titanicu, poté jsme zamířili na náměstí Svobody a krásný den ukončili v OC Olympia.
Vánoční besídka

I žáci naší třídy vystoupili na vánoční besídce se svým "číslem". Pro přítomné si připravili tzv. cup song. Za pomoci kelímků a vlastního těla vytvářeli rytmus. Všem se jejich vystoupení moc líbilo.

Dne 1. listopadu se žáci znovu dozvěděli, jak postupovat při různých krizových situacích, do kterých se mohou kdykoliv dostat. Své zkušenosti a vědomosti jim předali pracovníci Záchranné zdravotnické služby Kraje Vysočina z Jemnice a pracovníci Polici...
Projektový den k oslavě 100. výročí republiky

Dne 26. 10. jsme ve škole společně oslavili 100. výročí vzniku republiky.
NENY - "Člověk je tvor společenský"

Ve čtvrtek 27. září zavítal na naši školu zpěvák Neny s novým motivačním programem „Člověk je tvor společenský“.