Jarní prázdniny

Od 11. do 15. 2. si budeme užívat jarní prázdniny.
Divadlo "Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy"

Dne 7. února se vypravíme do znojemského divadla na hru "Řekl bych nějakej vtip a pak bych umřel smíchy".
Preventivní program "Nesuď duši podle obalu"

Dne 6. února nás čeká 2. část preventivního programu Nesuď duši podle obalu.
Vánoční besídka

Srdečně vás zveme na vánoční besídku, která se uskuteční ve čtvrtek 20. prosince od 17 hodin v tělocvičně školy.
Předvánoční Brno a výstava TITANIC

Ve čtvrtek 13. prosince pojedeme do Brna, kde navštívíme výstavu TITANIC, vánoční trhy a obchodní a zábavní centrum Olympia. Vybíráme 360 Kč.
Bruslení

Ve středu 12. prosince máme opět možnost zabruslit si na Zimním stadionu v Moravských Budějovicích. Od školy odjíždíme ve 12:15, bruslíme od 13:00 do 14:00.
Mistrovství světa ve florbalu 2018

Ve středu 5. prosince vyrazíme do Prahy na Mistrovství světa ve florbale. Od školy odjíždíme v 6:00, předpokládaný návrat je v 19:00. Žáci si s sebou vezmou svačinu, pití a menší obnos peněz.
Třídní schůzky + vánoční jarmark

Přijdte od 16:00 k nám do školy zakoupit si něco hezkého či dobrého a odtud pak můžete rovnou vyrazit na třídní schůzky, které proběhnou od 17:00.
Vánoční tvořivé dílny

V pátek 23. listopadu proběhnou na naší škole vánoční tvořivé dílny – necháme na sebe dýchnout vánoční atmosféru a budeme vyrábět výrobky, které budou k zakoupení na vánočním jarmarku školy.
Divadelní představení

Dne 22. listopadu se vydáme do znojemského divadla na divadelní představení "Přízraky ulice". Je zaměřeno na prevenci rizikového chování (užívání návykových látek).
Bruslení

Dne 12. listopadu budeme mít opět možnost zabruslit si na Zimním stadionu Moravské Budějovice (13:00-14:00).
Houbolog

Dne 7. 11. se ve škole potkáme s mykologem, který nás seznámí s tím, co je nového v říši hub.

V pondělí 1. listopadu nás čeká projektový den zaměřený na řadu krizových situací, ve který se žáci mohou octnout.
100. výročí vzniku republiky

V pátek 26. října si v rámci projektového dne, který ve škole proběhne, připomeneme vznik ČSR a její život.
Hudební vystoupení

Ve čtvrtek 25. října se zúčastníme hudebního výukového programu s názvem „Vývoj moderní populární hudby“. Vybíráme 50 Kč.
Den stromů společně

V sobotu 20. října od 9:00 oslavíme Den stromů, a to výsadbou stromů v okolí školy a výsadbou keřů a zakůrováním svahu hřiště. Chybět nebude ani posezení u ohně s malým občerstvením.
Preventivní program - poruchy příjmu potravy

Dne 18. 10. od 10 hodin se žáci 8. a 9. roč. zúčastní preventivního programu zaměřeného na poruchy příjmu potravy.
Rodilý mluvčí NJ

Dne 2. 10. budeme mít opět možnost mluvit s rodilým mluvčím v německém jazyce.
Neny

Dne 27. 9. navštíví naši školu raper Neny se svým motivačním programem "Člověk je tvor společensiý. Vybíráme 70 Kč.