Ve čtvrtek 20. prosince v 17 hodin v tělocvičně školy.
Brno

Ve čtvrtek 13. prosince pojedeme do Brna, kde navštívíme výstavu TITANIC, vánoční trhy a obchodní a zábavní centrum Olympia. Vybíráme 360 Kč.
Bruslení

Ve středu 12. prosince máme opět možnost zabruslit si na Zimním stadionu v Moravských Budějovicích. Od školy odjíždíme ve 12:15, bruslíme od 13:00 do 14:00.
Mistrovství světa ve florbale

Ve středu 5. prosince. Odjezd od školy v 6:00, předpokládaný návrat v 19:00. Žáci si s sebou vezmou svačinu, pití a menší obnos peněz.

V úterý 27. listopadu v 17:00 hodin.
Vánoční jarmark

V úterý 27. listopadu od 16:00 hodin v tělocvičně školy.
Vánoční tvořivé dílny

V pátek 23. listopadu budeme v rámci projektového dne tvořit - vyrábět výrobky, které budou k zakoupení na vánočním jarmarku školy.
Divadelní představení

Ve čtvrtek 22. listopadu pojedeme na divadelní představení do Znojma s názvem "Přízraky ulice". Taneční divadelní představení v podání profesionální taneční skupiny VUS Ondráš je zaměřeno na prevenci rizikového chování s důrazem na negativní následky uží...
Bruslení

V pondělí 12. listopadu máme možnosti si zabruslit na Zimním stadionu v Moravských Budějovicích od 13:00 do 14:00.
Beseda s houbologem

Ve středu 7. listopadu se dozvíme něco nového z oblasti mykologie. Vybíráme 30 Kč.

Ve čtvrtek 1. listopadu.
100. výročí republiky

V pátek 26. října si v rámci projektového dne připomeneme život první republiky.
Vývoj moderní populární hudby

Ve čtvrtek 25. října se můžeme těšit na hudební výukový program s názvem "Vývoj moderní populární hudby". Vybíráme 50 Kč.
Den stromů

V sobotu 20. října od 9:00 oslavíme svátek Den stromů výsadbou stromů v okolí školy a výsadbou keřů a zakůrování svahu hřiště. Chybět nebude ani posezení u ohně s malým občerstvením.
Právní vědomí

Ve čtvrtek 18. října čeká žáky 6. a 7. ročníku preventivní program, při kterém získají informace z oblasti právního vědomí.
NENY - "Člověk je tvor společenský"

Ve čtvrtek 27. září zavítá opět na naši školu zpěvák Neny s novým motivačním programem "Člověk je tvor společenský". Vybíráme 70 Kč.
Nj s rodilým mluvčím

V úterý 18. září nás čeká hodina německého jazyka s rodilým mluvčím. Rainer Miksche s námi bude pravidelně spolupracovat celý školní rok.