Knihovna Jemnice

11. 1. 2018 Knihovna Jemnice
Vánoční vystoupení

Konalo se dne 21. 12. 2017. Žáci si připravili písničku "Přijíždí k nám Večerníček".
"Jedeme v tom spolu"

Přednáška vozíčkáře, kterou naše škola získala za vytvoření nejlepšího videa v rámci splnění úkolu "Recyklohraní", se konala v pondělí 6. 11. 2017.
"Vikingové"

V pátek 3. 11. 2017 se konalo dějepisné představení "Vikingové".
Pelhřimov

V úterý 24. 10. 2017 se uskutečnil výlet do "Muzea strašidel" v Pelhřimově, navštívili jsme "Pelhřimovské peklo" a "Muzeum rekordů a kuriozit". Děti si výlet patřičně užily.
Žáci 4. ročníku

Společné foto ve školním roce 2017/1018.
ABRAKA MUZIKA

Vystoupení hudebního didaktického divadla se uskutečnilo v pátek 13. října 2017.

V pondělí 9. října 2017 proběhl v naší škole "Den civilní obrany".
Projektová přestávka

Žáci  1. stupně v rámci projektové přestávky zavzpomínali na zážitky z prázdnin, které různým způsobem prezentovali svým spolužákům.
Podzimní úklid okolí školy

V rámci pracovních činností žáci hrabali listí, počasí nám přálo a všichni si zasloužili pochvalu za pracovní aktivitu!!!
Pracovní činnosti

Práce na školním pozemku a sběr odpadků kolem školy.