Plán akcí na duben:

16. 4. rodičovské schůzky v 17: 00

17. 4. výlet 1. stupně do Prahy, památky hlavního města+ divadlo Pavla Kožíška

Plavání

Od 13. 2. 2018 (vždy v úterý) začínáme jezdit na plavání. Veškeré informace mají žáci v žákovských knížkách.

Vážení rodiče,

během měsíce února, března a dubna (13. 2., 20. 2., 6. 3., 13. 3., 20. 3., 27. 3., 3. 4., 10. 4.) se žáci účastní plavecké výuky v „Plavecké škole Třebíč“. Plavecká výuka je povinná, pokud se žáci ze zdravotních důvodů nemohou zúčastnit, je třeba dodat potvrzení od lékaře.

V letošním školním roce byla školám dána možnost žádat o dotace za dopravu. Naše škola tuto nabídku využila a žádosti bylo vyhověno. Plavání je tedy z pohledu žáků zdarma.

Před zahájením výuky žáci obdrží „Čestné prohlášení rodiče“, které je třeba odevzdat do konce ledna.

Plavání – seznam věcí:

• plavky
  • dva ručníky (župan)
  • vhodná je koupací čepice
  • děvčata sepnuté dlouhé vlasy!!!
  • šampon, krém
  • vhodné jsou pantofle
  • igelitové sáčky na mokré věci
  • po dobu plavání sundat náušnice!!!

Čtenářská jízdenka-  I v letošním roce mají žáci čtenářskou jízdenku, prosím zaznamenat opravdu pouze čas, kdy děti čtou minimálně 3 krát  v týdnu-Po, St, Pá. Pokud je to možné i častěji.

Sběr v letošním roce: I v letošním školním roce pokračujeme ve sběru starého papíru, plastových víček, drobných vysloužilých elektrospotřebičů, baterií, žárovek, hliníkových plechových obalů, pomerančové kůry a sušených bylin.