Od přelomu měsíce dubna a května 2015 ve školní jídelně mají děti k dispozici bufetový stůl s ovocem a zeleninou. Děti si mohou vybrat dle chuti z hroznového vína, kedluben, ředkviček, mrkve, okurky, jablek, banánů  Strávníci si sami vybírají z čerstvé zeleniny a ovoce, co kdo chce a na co má chuť.

Od začátku školního roku jsme dali dětem možnost vybrat si k obědu na pití čaj a mléko. Po téměř celém školním roce můžeme říci, že spotřeba mléka do vánoc byla asi 1,5 l denně a v současné době činí asi 7 l. Svědčí to o tom, že žáci se mohou kromě jiného ve škole naučit i zdravě pít mléko.

Podle Vyhlášky č. 17/2015 Sb., o školním stravování je umožněno školním jídelnám realizovat dietní stravování a zároveň stanovit podmínky pro tuto realizaci. Cílem je otevřít možnost využívat školní stravování také nezanedbatelné části žákům s chronickým onemocněním.

Ceny obědů ve školním roce 2016/17

Žáci 1.-4. ročník  – 23,- Kč