Výsledky pořadí žáků na překážkové dráze

Mladší

  1. místo Matěj Huňka        – 18.81
  2. místo Marek Bláha         – 19.78
  3. místo Tomáš Sokolík      – 20.00
  4. místo Pavel Fedra           – 20.41
  5. místo Vítězslav Hotař     – 20.75

 

Starší

  1. místo Michal Strnad – 14.68
  2. místo Miroslav Huňka – 15.25
  3. místo Petr Svoboda – 15.87
  4. místo Stanislav Antal    – 18.68
  5. místo Kamil Obrdlík – 20.91

 

Soutěž ve šplhu

Mladší žáci:     1.místo     Michal Strnad     – 8.23 s

                            2.místo    Miroslav Huňka  – 8.35

                            3.místo    Daniel Berka        – 10.0

                            4.místo    Ondřej Svoboda  – 16.4

                            5.místo    Jiří Schlápota       – 18.96

 

Starší žáci:        1.místo    Michal Tržil          – 7.16

                            2.místo    Patrik Kulík          – 7.44

                            3.místo    Kamil Eliáš           – 7.48

                            4.místo    Karel Zlatník        – 7.65

                            5.místo    Richard Kašpar   – 8.6

 

Překonávání překážkové dráhy

Mladší žáci :   1. místo    Miroslav Huňka      – 11.31

2. místo    Michal Strnad        – 13.36

3. místo    Ondřej Vedral        – 13.37

4. místo   Tomáš Fiala           – 14.30

5. místo    Ondřej Svoboda    – 14.59

 

Starší žáci:     1. místo      Petr Píša              – 11.84

2. místo     Patrik Kulík            – 12.31

3. místo      Michal Tržil            – 12.40

4. místo      Jan Dohn               – 12.97

5. místo       Petr Svoboda        – 14.24

Novoroční florbalový turnaj

1. místo       – žáci 6. ročníku

2. místo       – žáci 9. ročníku

3. místo       – žáci 7. ročníku

Nejlepší střelec – Milan Kucharič

4. místo      – žáci speciální třídy

 

Soutěž ve skoku vysokém

1. místo   – Petr Píša             – 155 cm

2. místo   – Michal Tržil         – 130 cm

3. místo   – Jan Dohn           – 130 cm

4. místo   – Radek Heuzler  – 120 cm

5. místo   – Richard Kašpar – 120 cm