NENY – Najdi svou cestu

Ve čtvrtek 5. ledna navštívil naší školu v rámci programu „Najdi svou cestu“ raper NENY. Motivoval nás k tomu, aby každý, kdo jen trochu chce, šel v životě za svým cílem, protože je jen na nás, jak se svým životem naložíme.

Prostřednictvím jeho příběhu jsme se dozvěděli, jak se dá z fotbalové reprezentace díky zranění sklouznout až na dno, z něj se odrazit, vydat se do světa, vrátit se opět domů a dělat muziku.

Po přednášce prokládané písničkami následovala beseda, autogramiáda, focení.

Neny nabídl pomocnou ruku všem, kteří ho o to požádají. Pro další podporu a motivaci je vytvořený FB profil a žáci, kteří prošli programem, se na tento profil přidávají. Mají tak možnost komunikovat s kamarády stejného zaměření.

Atmosféra byla výborná, děkujeme za skvělý zážitek.